Vrijdag deed ik mee aan de Poldercross te Stompwijk. Vandaag kreeg ik deze foto toegestuurd. Hij is gemaakt door Math van Sparta Voorburg. Rechts loopt Michel, de man die net uit de sloot kruipt ben ik.
Ik dacht slim te zijn door mijn oude voetbalschoenen aan te trekken, die sinds het begin van deze eeuw onder mijn bed lagen.
Voordat het startschot klonk was ik al de helft van mijn noppen verloren, aan het eind van de loop bleek ik ook de zolen van beide schoenen in het weiland te hebben achtergelaten. Dat liep niet lekker!
In al die jaren onder het bed was de kunststof waarvan de noppen en zolen waren gemaakt uitgedroogd, verteerd, bros geworden.
Het meisje dat op de sloot komt aanstormen, was de eerste dame die de finish passeerde. Zij waadde heel soepel en snel door de sloten heen en haalde mij dan ook in.
Michel werd 20ste bij de mannen en ik 24ste.
Geef een reactie